Rollmasaż

Jest to masaż mechaniczny wykonywany przez bęben pokryty rzędami wypustek, kręcący się ze stałą prędkością. Uwalnia od napięcia mięśniowego. Poprawia krążenie krwi i limfy, nie tylko miejscowo, w tej okolicy ciała, które jest aktualnie masowana, ale w całym ciele. Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, redukuje celulit. Regularny masaż ma rzeźbić sylwetkę, redukować wałeczki tłuszczu, wzmacniać mięśnie.

Rollmasaż wykorzystuje akupresurę – jedną z technik chińskiej medycyny ludowej. Uciskając odpowiednie miejsca, działamy jednocześnie na związane z nimi organy wewnętrzne, dlatego też  wpływa dobroczynnie na cały nasz organizm. Akupresura, znana na całym świecie alternatywna forma leczenia rozmaitych schorzeń, jest stosowana od tysięcy lat, co jest chyba najlepszym dowodem na jej skoteczność. Rollmasaż odwołuje się do tej starej sprawdzonej techniki, by odpowiadać jak najbardziej współczesnym potrzebom: miejscowo redukować ilość tkanki tłuszczowej i przyczyniać się do spadku wagi.

 

Jak to się robi?

Rollmasaż trwa godzinę (w naszym Clubie pierwszy rollmasaż trwa 50 minut), podczas której masujemy kolejno stopy (dokładnie podeszwy stóp), łydki, łydki i uda, wewnętrzną stronę ud, dolną część pośladków, zewnętrzną stronę ud, boki i plecy, górną część brzucha, przednią część ud, dolną część brzucha, pośladki, dłonie, przedramiona i ramiona – wszystko w odpowiednim czasie: od 2 do 4 minut. Podczas pierwszych kilku masażów najlepiej zastosować się do zaleceń dotyczących tego, co, jak długo i w jakiej kolejności masować. Później możemy skoncentrować się na tych partiach naszego ciała, na poprawie których najbardziej nam zależy. Jeśli uważamy, że nasz brzuch pozostawia najwięcej do życzenia, możemy masować go dłużej, kosztem innych części ciała. Uwaga – nie powinno się masować jednego miejsca dłużej niż 8 minut. 

Serdecznie polecamy tego rodzaju masaż jako formę odnowy biologicznej, uzupełnienie treningu w celu ujędrnienia skóry,  poprawienia kondycji mięśni i zmniejszenia obwodów ciała.


 

CENNIK

– FITNESS CLUB “ENERGY”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KARNETY ROLLMASAŻ

12 MASAŻY

130 zł

 

8 MASAŻY

90 zł


4 MASAŻE

50 zł

 

1 MASAŻ

15 zł